Reklam

Samimiyetimiz ve güler yüzümüz ön plandadır.

Şanlıurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Yusuf Güler Şanlıurfa’da emlak sektörü konusunda Mustafa Özen ile röportaj yaptı.

Samimiyetimiz ve güler yüzümüz ön plandadır.

Şanlıurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Yusuf Güler Şanlıurfa’da emlak sektörü konusunda Mustafa Özen ile röportaj yaptı.

Samimiyetimiz ve güler yüzümüz ön plandadır.
03 Ekim 2018 - 18:15

Özen;   Şuan ekonomi sorunu var ve bir de konut kredilerinin yükselmesi bizi etkiliyor.

Gayrimenkuller çok değişik bir alandır, vatandaşlarımıza sunulan daire fiyatları olsun, arsa fiyatları olsun, gayrimenkul fiyatları olsun her yerde eşit olması gerekir

Bilindiği üzere her önüne gelen emlakçı olamaz illa ki bunun etaplarından geçmesi gerekiyor. . Bize gelen vatandaşlarımızı,müşterilerimizi her zaman üst düzeyde tutarız ve en güzel, en kaliteli yerler de oturmaları için onlara elimizden gelen yardımı yaparız.

Derler ya hani tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır o yüzden Özen Emlak olarak her zaman samimiyetimiz ve güler yüzümüz ön plandadır.

Şanlıurfa'mızın her yeri güzeldir, bütün semtleri güzeldir ve dikkat edilmesi gereken tek şey, evin i dekorasyonudur ve komşularıdır. Şanlıurfa'da şöyle bir söz vardır 'Ev alma komşu al' biz de ona çok dikkat ediyoruz.

                SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ?

                Mustafa ÖZEN Yaklaşık olarak 12 yıldır emlak işiyle uğraşıyorum. Biz Özen Emlak olarak Şanlıurfa'ya baya hizmet verdik, her türlü gayrimenkul işiyle uğraşıyoruz gerek arsa, gerek bağ, bahçe, tarla hepsinde yer etmişiz. Şanlıurfa'da Özen Emlak sadece 1 tane olmak üzere bir de şubemiz var hizmetimizi bu şekilde sürdürüyoruz. Gelen müşterimizi güler yüz ve samimiyetle karşılayıp nasıl bir gayrimenkule yatırım yapmak istediği ile ilgili istişare ederiz. Yıllardan beri Şanlıurfa'da hizmet verdiğimizden dolayı Şanlıurfa halkı da bizden memnunlar, her zaman bizi destekliyorlar destekleri için de hepsine çok teşekkür ediyorum.

                FİRMANIZ HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ?
 

                Özen Emlak, Şanlıurfa Divan Yolu caddesinde yaklaşık 12 yıldır Şanlıurfa'ya hizmet veriyor. Özen Emlak ilk kuruldu zamanlar Şanlıurfa'da yer edindi ve Şanlıurfalı vatandaşlar tarafından her zaman da desteklendi ve biz de Özen Emlak olarak tüm Şanlıurfa halkına her türlü yardımı yaptık. Gelen müşterilerimiz de bizden her zaman memnun kalmışlardır ve her zaman desteklemişlerdir, ben desteklerinden dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum. Özen Emlak Karaköprü şubesini açtık yaklaşık 3 ay önce ve toplam da Özen Emlak olarak 12 yıla yakın bir zaman diliminde Şanlıurfa'ya hizmet veriyoruz.

                ÇALIŞMALARINIZ HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ?

                Biz Özen Emlak olarak her zaman halkımızın yanında olmuşuzdur, halkımız bizden ne talep etmişse güzel bir şekilde halkımıza sunduk her zaman, gelen tüm müşterilerimize güler yüz göstererek samimiyetimizi ortaya koyduk ve bunun için çalışıyoruz.        

               EMLAK SEKTÖRÜNDE NE GİBİ SORUNLARINIZ VAR?

                Bizim şuan ekonomi sorunumuz var ve bir de konut kredilerinin yükselmesi bizi etkiliyor.Normalde yatırımcılarımızın birçoğu krediye başvurur örneğin memur arkadaşlarımız genelde kredili ev almak isterler. Bu yüzden bizi sadece ekonomi etkiliyor, başka sıkıntımız yok emlak sektörü olarak.

                ŞANLIURFA'DA KARAKÖPRÜ İLÇESİNİN ÖNEMİ NEDİR?

                Karaköprü gerçekten çok güzel bir yer, Şanlıurfa'nın en gözde ilçesi diyebilirim gerek mahalleleri olsun, gerek apartmanları olsun, gerek yerleşim alanları olsun hepsi birbirinden güzel yerler.

                İŞİNİZİ KARAKÖPRÜ'DE YAPMANIZIN AVANTAJLARI VAR MI?

                Tabi ki var, örneğin Karaköprü'müzün bütün semtleri her zaman güzel ve temiz ortamlarda olduğu için ve binalarımızın yeni olduğu için gelen müşterilerimiz her zaman şuan dikkat eder, Karaköprü'de oturulacak rahat yerler, lüks dairelerimiz vs. vardır. Biz Özen Emlak olarak zaten vatandaşlarımızın güzel yerler de oturmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla beraber inşaatlarımız da çok güzel sonuçlar veriyor, mahallelerimiz olsun, parklarımız olsun, belediyemiz zaten sürekli çalışıyor bu arada sizin aracılığınızla belediyemize de çok teşekkür ediyorum.

                BİR EMLAKÇI İLE ANLAŞIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

                Tabi bilindiği üzere her önüne gelen emlakçı olamaz illa ki bunun etaplarından geçmesi gerekiyor. Biz Özen Emlak olarak Şanlıurfa'ya 12 yıldır Karaköprü şubemizle beraber hizmet veriyoruz, her önüne gelen vatandaşlarımız emlakçılık yaparsa bu defa bizim işimizi etkiler. Zaten gayrimenkuller çok değişik bir alandır, vatandaşlarımıza sunulan daire fiyatları olsun, arsa fiyatları olsun, gayrimenkul fiyatları olsun her yerde eşit olması gerekir. Hiç kimsenin göz ardı etmemesi gerekir, bunu da zaten normal vatandaşlar emlak sektörüne girmek istediği zaman emlak sektöründe A' dan Z'ye her şeyi bilmesi gerekir. Fiyat konusunda dairenin alış fiyatı, satış fiyatı dairenin yeri ve içerisindeki lükslüğüdür, bunlara dikkat edilmesi gerekir.

                ŞANLIURFA'DA DAİRE ALMAK İSTEYEN VATANDAŞLARA TAVSİYELERİNİZ?

                Şanlıurfa'mızın her yeri güzeldir, bütün semtleri güzeldir ve dikkat edilmesi gereken tek şey, evin i dekorasyonudur ve komşularıdır. Şanlıurfa'da şöyle bir söz vardır 'Ev alma komşu al' biz de ona çok dikkat ediyoruz. Bize gelen vatandaşlarımızı,müşterilerimizi her zaman üst düzeyde tutarız ve en güzel, en kaliteli yerler de oturmaları için onlara elimizden gelen yardımı yaparız.

                ÖZEN EMLAK'A GELEN MÜŞTERİLERİN SİZE NE GİBİ GERİ DÖNÜŞÜMLERİ OLUYOR?

                Her zaman teşekkür ediyorlar, bize gelen müşterilerimiz bizden çıktıktan sonra şu kelimeyi söyler 'Allah sizden razı olsun' Özen Emlak olarak her zaman teşekkür almışızdır vatandaşlarımızdan ve biz de onlara teşekkür ediyoruz.Derler ya hani tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır o yüzden Özen Emlak olarak her zaman samimiyetimiz ve güler yüzümüz ön plandadır.

                SON OLARAK NELER EKLEMEK İSTERSİNİZ?
 

                Vatandaşlarımız her zaman bizi desteklediği için onlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz, Özen Emlak'a gelen vatandaşlarımıza her zaman güler yüzümüzü ve samimiyetimizi esirgemeden çay, kahve içmeye bekleriz.

Adresimiz: Atakent Mah. Narlık Cad. Nazlıgül Apt. Altı No:8 Karaköprü/ŞANLIURFA

İletişim Ve Bilgi Almak İçin Telefon Numaramız: Mustafa Özen - 0542 804 50 03 – Mehmet Göçebe -  0531 668 4231

             BİZE ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

             Ben teşekkür ederim bize bu imkanı verdiğiniz için

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum