Şanlıurfa’da ANAP seçim çalışmalarına erken başladı

Kısa adı ANAP olan Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ve yönetim kurulu üyeleri basın mensupları ile bir araya geldi.

Şanlıurfa’da ANAP seçim çalışmalarına erken başladı

Kısa adı ANAP olan Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ve yönetim kurulu üyeleri basın mensupları ile bir araya geldi.

Şanlıurfa’da ANAP seçim çalışmalarına erken başladı
08 Aralık 2021 - 18:21

Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan  toplantıda yaptığı konuşmada ,Bizim amacımız Anavatan Partisinin tekrar1983-1984 ruhu nasıl yaşatmışsak liderimiz merhum Turgut Özal’ın yolunda gidiyoruz. Genel Başkanımız İbrahim Çelebi’nin sizlere ayrıyeten selamları var. Şanlıurfa’da bizim çalışmalarımız gece gündüz demeden tüm çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor.  Bizim amacımız Şanlıurfa’da ve Türkiye genelinde ama özellikle Şanlıurfa’da siyasetin eksik olduğunu İl ve İlçe başkanlarımız ile birlikte. Amacımız Şanlıurfa’nın sıkıntıları dile getirmektir.bizler ilçe başkanlarımız ve yönetimimizle birlikte  amacımız Şanlıurfa’nın sıkıntılarını dile getirmektir. sorunları Genel Başkanımız İbrahim Çelebi’ye birebir iletiyoruz. Genel Başkanımız ise  Ankara’da Şanlıurfa’nın sorunlarını birebir  takip etmektedir. Bizlerde Şanlıurfa’mıza bazen Belediye Başkanlarımız, bazen milletvekillerimizle istişarede bulunuyoruz. Bazen eleştirilerimiz olduğu zaman kırıcı amacıyla değil, bizim eleştirilerimiz Şanlıurfa’mızın eksiklerini  dile getirmek ve o andaki sorunları dile getirmektir. Genel Başkanımız İbrahim Çelebi, yaklaşık 11 yıldır Anavatan Partisinin genel başkanıdır. Şuanda bir önceki dönemde kanımız belediye seçimlerinde siyasi hak kazanmış bir liderimizdir. önceki belediye seçimlerinde seçimlere katılmaya hak kazandık.Önümüzdeki seçimlerde sahada olacağız. inşallah  parlamentoda bizimde sesimiz, bizimde gücümüz inşallah olacak. bizim amacımız iyi bir hizmettir. Gece gündüz demeden sürekli  sahadayız.kapı kapı ilçe ilçe çalmadığımız kapı kalmadı ve kalmayacak.Amacımız Şanlıurfa’nın tüm sorunları çözüme kavuşturmaktır.çözülmesine de çalışacağız.

Genel Başkanımız İbrahim Çelebi Başkanlığında Ankara’da  büyük bir toplantımız var.Türkiye’de tüm ilçe ve il başkanlarımız katılacak. inşallah ikinci toplantımızda Şanlıurfa’da olacak.bu toplantı ise ½ aya kadar netleşecektir.

Şanlıurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kamil Güler’in millet ittifakı ve Cumhur ittifakında partiler yerlerini almış ANAP ise bu ittifakların neresinde sorusunu üzerine Aslan; ANAP devletinin, milletinin, bayrağının devamlı yanında olmuştur. Daha önceki seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer aldık. önümüzdeki seçimlerde ise Partimizin yetkilileri kararlarını kamuoyu ile paylaşacaktır. dedi.

Toplantıya; Anavatan Partisi İl yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kadın kolları ve Gençlik Kolları başkan ve üyeleri de katıldı

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum