Şanlıurfa'da ilk VİP hizmeti veren Güzellik salonu

Şanlıurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Yusuf Güler “Kübra Ülüm Güzellik Dünyası” sahibi ve Güzellik uzmanı Kübra Ülüm ile röportaj yaptı.

Şanlıurfa'da ilk VİP hizmeti veren Güzellik salonu

Şanlıurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Yusuf Güler “Kübra Ülüm Güzellik Dünyası” sahibi ve Güzellik uzmanı Kübra Ülüm ile röportaj yaptı.

Şanlıurfa'da ilk VİP hizmeti veren Güzellik salonu
10 Aralık 2018 - 18:48

Ülüm, Şanlıurfa’da ilk VİP hizmet veren salon biziz diyebilirim. Tamamen orijinal cihazlar kullanıyoruz.

Kesinlikle işlem yapan kişinin bu alanda profesyonelleşmiş olması gerekiyor çünkü siz sağlığınızı emanet ediyorsunuz, sağlıkla ilgili bir sektör olduğu için hizmet veren kişilerin eğitimi, işi ne kadar bildikleri, ne derece eğitim aldıkları çok önemlidir.

                Profesyonel ekip, orijinal cihaz, kişinin içeri girdiği andan salondan çıktığı ana kadar olan hizmet kişiye tamamen kendini özel hissettiriyor. Bu kapıdan içeri giren herkes bizim için çok özeldir.

                Güler yüz, bu çok önemli, güler yüzle karşılanmak bir salonun kalitesini ortaya koyan bir şeydir.

                İnsanlar bir hizmet alacakları zaman araştırsınlar, öncelikle işlemin ne olduğunu bilsinler, işlem hakkında bilgi sahibi olsunlar, ne kadar sürede işlemden geri dönüş alabileceklerini öğrensinler

 

SİZİ TANIYABİLİRMİYİZ?

Kübra ÜLÜM Güzellik uzmanıyım, eğitimlerimi Ankara’da tamamladım, kalıcı makyaj konusunda ekstra eğitim aldım aynı zamanda kalıcı makyaj uzmanıyım. Yaklaşık 4 yıldır kendi işletmemin sahibiyim onun haricindeki süreçte de 2 yıllık bir profesyonel eğitim sürecim var.

İŞLETMENİZ HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ?

Şanlıurfa’da ilk VİP hizmet veren salon biziz diyebilirim. Tamamen orijinal cihazlar kullanıyoruz.Bu çok önemli bir konu bizim sektörümüzde maalesef çok fazla kötü Çin malı cihaz var, kaliteli hizmet verebilmek adına orijinal cihaz kullanmak çok önemli bir faktör.

SALONUNUZDA Kİ HİZMETLER HAKKINDA BİLGİ VERİRMİSİNİZ?

Kalıcı makyaj yapıyoruz; Kaş kontörü  kalıcı dudak kontöründen oluşuyor.Bu işlemde halk arasında kalıcı fondoten diye adlandırdığımız denir fakat kesinlikle kalıcı fondoten değildir, biz mezoterapi çeşididir. Leke mezoterapileri yapıyoruz, kaş mezoterapileri yapıyoruz, altın iğne sistemimiz var biz gözenek sıkılaştırma işlemi, profesyonel cilt bakımı yapıyoruz. İşlemlerimiz mevcut. Lazer epilasyon, manikür ve pedikür bir de diyetisyen hizmetimiz mevcut.

SALONDA ÇALIŞANLARIN UZMAN OLMASININ ÖNEMİ NEDİR?

Çok önemli, kesinlikle işlem yapan kişinin bu alanda profesyonelleşmiş olması gerekiyor çünkü siz sağlığınızı emanet ediyorsunuz, sağlıkla ilgili bir sektör olduğu için hizmet veren kişilerin eğitimi, işi ne kadar bildikleri, ne derece eğitim aldıkları çok önemlidir.

ŞANLIURFA HALKININ RAĞBETİ NASIL?

Çok güzel geri dönüşler alıyoruz, özellikle yeni yerimize geçtikten sonra rağbet çok daha yoğun oldu çünkü insanlar kendilerini özel hissetmek istiyorlar ve güzel, özel bir hizmet almak istiyorlar bu yüzden çok güzel geri dönüşler aldık.

ŞANLIURFA’DA İLK VİP HİZMETİNİ SİZ VERİYORSUNUZ NELER SÖYLEYECEKSİNİZ?

Profesyonel ekip, orijinal cihaz, kişinin içeri girdiği andan salondan çıktığı ana kadar olan hizmet kişiye tamamen kendini özel hissettiriyor. Bu kapıdan içeri giren herkes bizim için çok özeldir ve VİP bir hizmet alarak buradan çıkar.

MÜŞTERİLERİN SİZE GERİ DÖNÜŞLERİ NASIL OLUYOR?

Çok güzel yorumlar alıyoruz, herkes çok memnun, ilk seanstan son seansa kadar o kişiyi memnun edebilmek çok önemli bir faktör. İlk seansta herkesi memnun edebilirsiniz ve güler yüzle çıkar önemli olan son seansta buradan güler yüz ve memnuniyetle çıkabilmektir ve biz bunu sağlıyoruz.

KALİTELİ BİR GÜZELLİK MERKEZİNDE BULUNMASI GEREKEN ÖZELLİKLER NELERDİR?

Güler yüz, bu çok önemli, güler yüzle karşılanmak bir salonun kalitesini ortaya koyan bir şeydir. Bunun haricinde çalışan ekibin eğitimi, profesyonelliği kaliteyi ortaya çıkaran bir şeydir, kullanılan cihazların kalitesi, cihazların ne derece profesyonel olduğu bunlar tamamen kaliteyle alakalıdır.

VİZYONUNUZ VE MİSYONUNUZ NEDİR?

Biz tamamen güzellik dünyası ekibi olarak edindiğimiz en önemli kriter memnun edebilmek ve kaliteli hizmeti sunabilmek. Evet, herkesi memnun edemezsiniz, herkes her şeyle memnun olmaz bu çok zor bir şeydir ama ben kaliteli hizmet sunduktan sonra, benim ve ekibimin içimiz rahat olduktan sonra, o hizmeti verebildikten sonra artık bu biraz da kişiye bağlı bir şey, bizim edindiğimiz tek ilke kaliteli, profesyonel hizmet verebilmektir.

ŞANLIURFA’DA YÜZDE KAÇ BAŞARI SAĞLADIĞINIZI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Şanlıurfa’da birçok salon var, hepimiz tabiî ki bir nevi rekabet içerisindeyiz ama profesyonellik alanında baktığımız zaman o kadar çok eğitimsiz salon görüyorum ki kendi açımdan baktığım da tamamen bir adım hepsinden öndeyim. Bunun haricinde genel olarak müşteri memnuniyeti açısından baktığımız zaman da tabiî ki çoğu salon memnun edebilir, çoğu salon dolandırır bu tarz şeyler de yaşıyoruz ama ben yine de yüzde 50’lik bir payı il genelinde kendimde görüyorum.

GÜZELLİK SALONUNA GİDİLECEĞİ ZAMAN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Orijinal cihaz kullanıp kullanılmadığına çok dikkat edilmeli, bu kesinlikle en önemli föktördür çünkü Urfa’da en büyük sıkıntı kötü cihaz kullanılması, kötü cihaz kullanıldığı zaman sizin verdiğiniz tüm paralar çöpe gidiyor, parayı veriyorsunuz hizmet alıyorsunuz fakat sonuç alamıyorsunuz. Ama iyi bir cihaza para verdiğiniz zaman belki 3 kuruş daha fazla fakat sonuç alıyorsunuz önemli olan budur.

ŞANLIURFA HALKI BU KONUDA BİLİNÇLİ Mİ?

Son dönemler de evet, son dönemlerde artık biliyorlar, cihaz isimlerini soruyorlar, cihazı görmek istiyorlar, özellikle lazer de deneme atışı istiyorlar bu da bilinçli olduklarının bir göstergesidir.

HALKIMIZIN DAHA DA BİLİNÇLENMESİ AÇISINDAN SİZCE NELER YAPILABİLİR?

Güzel tanıtımlar yapabiliriz, bütün salon sahipleri bir araya gelerek halkımıza özel toplantılar, seminerler düzenleyebiliriz, hem sosyalleşmek adına hem kendimizi tanıtmak adına güzel organizasyonlar yapabiliriz.

SON OLARAK NELER EKLEMEK İSTERSİNİZ?

İnsanlar bir hizmet alacakları zaman araştırsınlar, öncelikle işlemin ne olduğunu bilsinler, işlem hakkında bilgi sahibi olsunlar, ne kadar sürede işlemden geri dönüş alabileceklerini öğrensinler sonrasında hangi salon neyi ne kadar daha iyi yapabilir? Bunu da araştırsınlar ve bunların neticesinde bir karar versinler.

BİZE ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Ben teşekkür ederim bize bu imkanı verdiğiniz için…

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hüma çakmak
    1 ay önce
    İyi günler Kübra hanım ,sizi gelin evinde gördüm.ben gelin evini ilk defa izledim.sebebi siz ve Reyhan hanim.siz bana çok sempatik ve çok tatlı geldiniz.sadece bunu paylaşmak istedim.keske güzellik merkezine yakın bir şehirde olabilseydim.sizi her açıdan ziyaret etmek isterdim.benimde cild sorunlarim var.neyse Kübra hanım size sağlıklı günler dilerim ❤️