Şanlıurfa'dan 14 ülkeye Asiyan sulama sistemleri ihraç ediliyor (Video)

Şanlıurfa’da “ASİYAN” markası ile üretilen yağmurlama ve damlama sulama sistemleri Ortadoğu, Afrika ve Asya’da 14 ülkeye ihraç edilerek ülkeye döviz kazandırıyor.

Şanlıurfa'dan 14 ülkeye Asiyan sulama sistemleri ihraç ediliyor (Video)

Şanlıurfa’da “ASİYAN” markası ile üretilen yağmurlama ve damlama sulama sistemleri Ortadoğu, Afrika ve Asya’da 14 ülkeye ihraç edilerek ülkeye döviz kazandırıyor.

Şanlıurfa'dan 14 ülkeye Asiyan sulama sistemleri ihraç ediliyor (Video)
13 Ağustos 2020 - 08:24
Reklam

ASİYAN Sulama sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Örenler;  Gittikçe büyüyen firmamız şuan İran, Irak, Gürcistan, Libya, Tunus, Fas, Cezayir, Türkmenistan ve Özbekistan başta olmak üzere 14 ülkede ASİYAN sulama sistemleri ihraç ediyoruz.

ASİYAN Sulama sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Örenler; Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ;  2019 yılında şirketimizi kurduk. Sulama ağırlıklı, sulama boruları ihracatını yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışına satıyoruz. Sulama sistemleri genel olarak  yağmurlama sulama sistemleri , damlama sulama sistemleri  ve otomatik sulama sistemleri olarak üç bölüme ayrılmaktadır. Biz damlama ve yağmurlama sistemleri üretimi ve satışını yapmaktayız. Damlama sulama boruları daha çok sebzeler için, yağmurlama sulama sistemleri ise Mısır, Pamuk,Buğday ve arpa gibi ürünlerin sulanmasında kullanılıyor.

Ürünler 5 yıl garantili

Satışını yaptığımız ürünlerin 5 yıl garantisi bayiliklere ve çiftçilerimize vermekteyiz. Çiftçilere kullanım ve teknik özelliklerini anlatmaktayız. Ürünlerimiz konusunda her türlü konuda  çiftçilerimize  danışmanlık yapmaktayız.

14 ülkeye ihracat yapıyoruz

Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgesinde bayilere satış yapmaktayız. Urt dışında Irak başta olmak üzere Gürcistan, İran, Libya, Tunus, Fas ve Cezayir son olarak birkaç firma ile de anlaşma yaparak Özbekistan ve Türkmenistan olmak üzere Asya ülkelerine girdik. Bayilikler üzerinden satış yapmaktayız. Genel olarak fuarlar çerçevesinde danışmanlarımız verdiği teknik destekler ile ilgili olumlu dönüşler alıyoruz. Gittikçe büyüyen firmayız. Satış yaptığımız ürünlerin yüzde 90’ından olumlu dönüşler alıyoruz.ürünlerimizin arkasındayız. Biz müşteri odaklı taleplerini karşılayacak şekilde ürünler üretip müşterilere ulaştırıyoruz.

Markamızın arkasındayız

Markamız yeni bir marka, kendi mensubu olduğum ailenin ismidir. Markayı tanıtıp pazarlamak oldukça zor bir durum. Özellikle bilinmeyen marka  inşallah zoru başarmayı kendimize şiar edinmişiz.  Hiçbir şey imkansız değildir. Bizde imkansızı başarmak için yola çıktık.Markamız gittikçe tutulan bir markadır.

Bugün İran’da 3 şehirdeyiz. Irak’ta 5 şehirdeyiz. Fas&ayız.Libya’dayız. önümüzdeki hafta iki tır yüklememiz var.Tırlar Türkmenistan ve özbekistan’a gidiyor. Asiyan yaklaşık 14 ülkede ismi duyulan bir markadır. Markamızın arkasındayız. Amacımız ülkemizin ve şehrimizin kalkınmasına yönelik adımlar atmaktır.

Personel ve ürün kalitesi başarıyı getiriyor.

Bizim amacımız müşterilerin kafasında iyi bir yer edinmek,malı sattım ve müşteriden parayı aldım değil. Bizim amacımız biz kendimizden ne istiyorsak müşteri için aynısını istemektir. Müşterinin tamamen talebi nedir ? ne istiyor ? bizden tam olarak ne eksiği var. Ne fazlası var. İstenen ürünleri  müşteriye ürünleri ulaştırmaktır. Bu şekilde yaptığımız için başarıyı elde ediyoruz.

Başarılarımızın arkasında yatan nedenler personellerimiz ve ürünümüzün kalitesinden kaynaklanmaktadır. Garantili ürünler satıyoruz.müşterilerin kafasında bir sıkıntı kalmıyor. 5 yıl garanti veriyoruz. Sadece 5 yıl ile kalmıyor.müşterinin kafasında iyi bir izlenim bırakıyoruz. Genel olarak iyi sonuçlar elde ettik.

2021 yılında yatırım yaparak büyümeyi hedefliyoruz

Önümüzdeki yıl çok güzel hedeflerimiz var.yatırımlarla büyümeyi hedefliyoruz. 2021 yılı içinde sektörümüzde iyi konuma gelmek ,özellikle yurt dışı piyasasında gidemediğimiz ülkeler ve ulaşamadığımız ülkelere ulaşıp buralarda ürünlerimizi pazarlamayı amaçlıyoruz.

Markazımızı dünya çapında bir marka haline getirmeyi amaçlıyoruz. 2021 yılında türkiye’de Batıda. Karadeniz ve Akdeniz başta olmak üzere buralarda piyasalara gireceğiz. İthalat yapan bir ülkeden ihracat yapan bir ülke durumuna geldi.ülkemizin başarısı yakalamak için bizde gayret ediyoruz. Dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum