Şanlıurfa spor’un kongresi yarıda kaldı
  • Reklam

Şanlıurfa spor'un kongresi yarıda kaldı

Şanlıurfa spor’un 09 Haziran’da çoğunluk sağlanmadığından 16 Haziran 2019 tarihine ertelenen toplantı raporların okunmasından sonra ara verildi.

16 Haziran 2019 - 16:07 - Güncelleme: 16 Haziran 2019 - 17:40

Şanlıurfaspr'un kongresi 9 haziran 2019 tarihinde çoğunluk sağlanmadığından 16 haziran 2019 tarihine ertelenmişti. kongrede çoğunluk aranmadığından gündem maddesine göre divana verilen teklif ile Divan başkanlığına Mehmet uğur korkmaz, divan başkan yardmcılıklarına :halil Karadağ ve Mehmet Şahin, Sekreterliğe Aziz Atlı ve Çetin Şenay seçildi. saygı duruşu ve istiklal marşı sonrasında Yönetim Kurulu faaliyet raporu mali müşavir Hakkı Karadağ tarafından okundu. Raporlar üzerinde konuşma ve ibra yapılmadan Divan kongreye ara verilmesi için verilen teklif genel kurulun oyuna sunuldu ve oybirliği ile kongreye ara verildi.mali müşavir Hakkı KaradağŞanlıurfaspor’un mahkeme süreci ve devam edenler hariç olmak üzere net borcunun 54 milyon 293 Bin TL olduğu açıklandı.

Ayrıca; Şanlıurfa spor Kulübünün resmi facebook sayfasından yapılan açklamada; Bugün yapılan kulübümüz olağanüstü kongresi, Genel Kurulun talebi doğrultusunda daha güçlü bir yönetim oluşturulması için 22 Haziran 2019 Cumartesi günü aynı yer ve saatte yapılmak üzere ara verilmiştir. denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi
Şanlıurfa’da 4 bin kök kenevir ele geçirildi
Odunluk yangınında faciadan dönüldü
Odunluk yangınında faciadan dönüldü