Şanlıurfalı çiftçilere traktör kazanma şansı

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in  “Turkcell Çiftçi Birliği” çiftçilerin hayatına ve işine değer, bereke

Şanlıurfalı çiftçilere traktör kazanma şansı

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in  “Turkcell Çiftçi Birliği” çiftçilerin hayatına ve işine değer, bereke

Şanlıurfalı çiftçilere traktör kazanma şansı
16 Ekim 2014 - 21:12

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in  “Turkcell Çiftçi Birliği” çiftçilerin hayatına ve işine değer, bereketine bereket katmaya devam ediyor. 31 Ekim tarihine kadar Şanlıurfa’daki her hangi bir Turkcell bayisine gidip faturalı veya faturasız Turkcell Çiftçi Tarifesi’ne geçen ya da Turkcell Tarım Doktoru Servisi aboneliği başlatan çiftçiler Turkcell Çiftçi Birliği’nden Tümosan 4150 marka traktör kazanma şansı elde edecek.

TURKCELL ÇİFTÇİ BİRLİĞİ’NDEN SÖZÜNDE DURAN PAKETLER

Tümosan 4150 marka traktör kazanmak isteyen Şanlıurfalı çiftçileri Turkcell bayilerinde birbirinden cazip tarife seçenekleri bekliyor. Turkcell Çiftçi Tarifesi’nin faturalı hattına geçiş yapacak yeni çiftçiler ayda sadece 19 TL karşılığında da ‘Çiftçi Ekonomik Paketi’ alarak 300 dakika konuşma avantajından yararlanabilecek. ‘Verimli 500’ Paketi seçeneğiyle ayda 25 TL ödeyerek 500 dakika konuşma ve ‘Tarım Doktoru’ servisi sahibi olabilecek Tekirdağlı çiftçiler, ayrıca ‘Verimli 1000 Paketi’yle 1000 dakika konuşma, 100 SMS, 1 GB internet ve ’Tarım Doktoru’ servisini ayda yalnızca 49 TL’ye elde edebilecek. ‘Çiftçi Ekonomik Paketi’, ‘Verimli 500 Paketi’ ve ‘Verimli 1000 Paketi’ alan çiftçiler otomatik olarak, ücretsiz Akıllı Fatura servisinden yararlanıyor, böylelikle tarifelerindeki dakikalar bitse de fatura aşımı yaşamıyor, paketleri sözünde duruyor. Turkcell Çiftçi Birliği üyeliği için tarifesiz hat alan çiftçilerse 20 TL ve üzeri yüklemelerinde, 5 dakikası 65 kuruşa iletişim kurabilecek.

TURKELL ÇİFTÇİ BİRLİĞİ’NDEN HER BİR ÇİFTÇİYE ZİRAAT MÜHENDİSİ

Turkcell Tarım Doktoru servisi ile tarlasını ve yetiştirdiği ürünü kaydettiren tüm Turkcell’li çiftçiler, ürünlerinin evre geçişlerini ve bu evrelerde ürünlerin olması gereken fiziksel durumunu takip edebiliyor.  Turkcell’li çiftçiler; ürüne ve tarlaya özel teknik yetiştiricilik programı, ürüne ve tarlaya özel gübreleme programı, ilçe bazlı beş günlük meteoroloji hava tahminleri, bölgesel bazda hastalık ve zararlılara karşı erken uyarılar, 8099 Tarımsal Destek Hattı, tarımsal ürünler hakkında pazar bilgileri, hal fiyatları, PTT şubeleri aracılığıyla indirimli toprak ve ürün analizleri ve Tarım Bakanlığı'ndan bölgeye ve ürüne özel teşvik ve destek bilgileri gibi konularda Turkcell Tarım Doktoru’nun olanaklarından faydalanabiliyorlar. Turkcell Tarım Doktoru Servisi’ne abone olmak isteyen Turkcell’li çiftçilerin TARIM yazıp 2222’ye göndermeleri yeterli. Turkcell Tarım Doktoru Servisi’nin abonelik ücreti, haftalık 1 TL.

TURKCELL BİREYSEL MÜŞTERİLER DİREKTÖRÜ ALPER ERGENEKON; “ÇİFTÇİLERİMİZİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Turkcell Bireysel Müşteriler Direktörü Alper Ergenekon  konuyla ilgili yaptığı açıklamada Türkiye bereketli toprakları ve iklimiyle tam bir tarım ülkesi. Ülkemizde halen 3,4 milyon kişi çiftçilikle uğraşıyor ve çiftçilerimizin yaklaşık 2,9 milyonu cep telefonu kullanıcısı. İlk tercihlerinin de Turkcell olduğunu mutlulukla görüyoruz.

Turkcell bundan 4 yıl önce Turkcell Çiftçi Birliği’ni oluşturdu. Amacımız mobil teknolojinin sunduğu fayda ve kolaylıkları çiftçilerimizin hizmetine, onların ihtiyaç duyduğu şekilde sunmaktı.  Şu an birliğimizin 2,2 milyon üyesi var. Geldiğimiz noktada hayvancılık ve zirai alanda faaliyet gösteren, iş yapan kesimin de teknolojik yeniliklere ne kadar açık ve ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Sunduğumuz mobil uygulamalarla birlikte geçtiğimiz senelerde başlattığımız traktör çekilişi de çiftçilerimizden gelen yoğun ilgi üzerine önümüzdeki dönem de devam edecek. Birçok ile Tümosan 4150 marka traktör hediye ederek çiftçilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.

TURKCELL ÇİFTÇİ BİRLİĞİ NEDİR?

Turkcell Çiftçi Birliği, çiftçinin işini kolaylaştıran servisler sunan, verimini arttıran çözümlerin bulunduğu bir Turkcell kulübü. 2222’ye CIFTCI yazıp göndererek ücretsiz üye olunabilen kulübün üye sayısı yaklaşık 2,2 milyon.

Turkcell Çiftçi Birliği üyeleri, Türkiye’de bir ilk olan köy bazında hava durumu servisinin yanı sıra tarımsal destek bilgilendirmelerinden ve kişiselleştirilmiş zirai danışma hizmeti sunan Turkcell Tarım Doktoru Servisi gibi Turkcell’lilere özel hizmetlerden de faydalanabiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum