Şanlıurfalılardan Cevizsan'a yoğun ilgi (video)

Cevizsan’da , fındık, fıstık, kaju, badem, çekirdek, kaysı, incir, şekerleme, tüm kuru yemiş çeşitleri ve yöresel ürünler başta olmak üzere yaklaşık 300 çeşit kaliteli ve taze ürüne Şanlıurfa halkı yoğun ilgi gösteriyor.

Şanlıurfalılardan Cevizsan'a yoğun ilgi (video)

Cevizsan’da , fındık, fıstık, kaju, badem, çekirdek, kaysı, incir, şekerleme, tüm kuru yemiş çeşitleri ve yöresel ürünler başta olmak üzere yaklaşık 300 çeşit kaliteli ve taze ürüne Şanlıurfa halkı yoğun ilgi gösteriyor.

Şanlıurfalılardan Cevizsan'a yoğun ilgi (video)
07 Nisan 2020 - 16:06

            Evimize götürmediğimiz ürünleri kesinlikle satmıyoruz
           
            CEVİZSAN Kuruyemiş'in  sahibi Ömer KAPLAN Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ;
Firma olarak  1995’ten beri kuruyemiş sektöründeyiz. Amacımız halkımıza taze günlük ürün getirmek ve uygun fiyata vermektir. Markalı ürünler getiriyoruz. Yani kaliteli ürünü iyi bir fiyata vermektir bizim amacımız . Halk bizi sevdi. Millet geliyor bizde insanları incitmiyoruz uygun fiyatla taze ürün sunmaya çalışıyoruz. İşyerimizde Ürünlerimiz günlüktür. Tazedir. Ekstra ürünlerdir yani böyle elek altı ufak ürünler getirmiyoruz. İyi ürünler getiriyoruz iyi ürünleri getirmekle birlikte bununla az kar amacı koyarak devamlı olsun diye ve çeşitlerimizi çoğaltıyoruz. Mesela 300 çeşit ürünümüz var daha çoğaltmayı hedefliyoruz. Ürünlerimiz ceviz, fındık, fıstık, kaju, badem, çekirdek, kaysı, incir yani böyle yöresel Malatya pazarı gibi yöresel ürünleri getiriyoruz doğal yapma ürün getirmiyoruz. Evimize götürmediğimiz ürünleri kesinlikle satmıyoruz . Şanlıurfalı hemşerilerim ürün alırken Hijyenik olmasına, tazeliğine zaten bir ürün kendini gösteriri iyi mal baktığın zaman belli olur hijyen temizlik tazeliğine dikkat edilmesi lazım çünkü bunlar hasası yenilecek ürünlerdir. Alırken çok dikkat edilmesi lazım.CevizSan olarak biz çeşitlerimizi daha çoğaltacağız ve uygun fiyat politikamızı devam ettireceğiz. Dedi.
           
              Ucuzluğun adresi Cevizsan’rın

             
             Müşterilerden Ömer Tahta Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ;
Çok temiz ürünlerdir ayrıca fiyatları ucuz. Ucuzun adresi burasıdır. Aradığınız her çeşit ürünü burada bulabilirsiniz. Burada binlerce çeşit ürün mevcuttur sürekli gelirim.
Ufuk Akay ise  Giresunluyum. Sürekli değil de genellikle geliyorum müsait oldukça fırsat buldukça geliyorum .Yolum düştükçe gelirim ters düşüyor benim eve. Ürünler gayet iyi memnunum her şey taze güzel ucuz uygunlukta da iyi yani. Çoğu yerlere göre uygun.dedi.
 
               Murat Demir ise Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; Cevizsan’daki Ürünleri kaliteli buluyorum. Yani ben karaköprüde oturduğum halde gelip burada alış verişimi yapıyorum. ürünleri taze gayet güzel her çeşit kuruyemiş burada mevcuttur bulabilirsiniz. Gerçekten güzel yani burası yani, bütün insanların burada her şeyi bulabilecekleri bir yer. Ürünleri de taze ben sürekli gelirim herkese tavsiye ediyorum. Dedi.
               
               Ali Tat ise Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada
;  Genelde bizde geliyoruz alışveriş yapıyoruz. Tabi genelde aradığımız her şeyi bulabiliyoruz. Fiyatlar biraz daha düşük bütçemize uygun genelde istediğimiz kalitede ürünler bulabiliyoruz.dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum