Şırnaklı Genç umudunu Urfa'da buldu

2012 yılında kaza sonucu felçlik geçiren Veysi Kara Şanlıurfa’da Uzman Terapist Mehmet Sade’nin tedavisi sonucu yürümeye başladı ve tedavisinden sonuç aldı.

Şırnaklı Genç umudunu Urfa'da buldu

2012 yılında kaza sonucu felçlik geçiren Veysi Kara Şanlıurfa’da Uzman Terapist Mehmet Sade’nin tedavisi sonucu yürümeye başladı ve tedavisinden sonuç aldı.

Şırnaklı Genç umudunu Urfa'da buldu
16 Ağustos 2017 - 14:21

Uzman Terapist Mehmet Sade Şanlıurfalıyım kendi terapi merkezim var. Burada hastalarımızı alternatif tıp adında karşılamaktayız.  Hastamız Veysi Kara; C4, C6, C5 zedelenmesinde felçli olarak kalmıştı . Kendisi yaklaşık 4 yıl önce, Türkiye’de ki bir çok hastanelere, bir çok terapi merkezlerine gitmesine rağmen yaklaşık yüzde 30, yüzde 40 fayda sağlamıştı. Yaklaşık 16 aydır kendi tedavi yöntemlerimle tedavi ediyorum ve birçok aşama kaydettik ve bugünde tedavimizin son günü kendisi Şırnak’lı.Bu hastalık Omurilik zedelenmesinde bu tür hastalıklar oluşur.Tedavisi ise  genelde şuan dünya çapında Türkiye’de yüzeysel olarak yapıyorlar… Dediğimiz bir uygulamamız var bu uygulamamızla bu tür hastalarımıza tedavi uygulayarak hayatlarına umut ışığı olmaya çalışıyoruz.

            Şanlıurfa’da tedavim sonucu tek başıma yürümeye başladım

Veysi Kara ise yaptığı açıklamada ;  20 Ağustos 2012’de geçirdiğim bir kaza sonucunda C4, C5, C6 kırığından oluşan bir felçlik geçirdim yaklaşık 3 – 4 yıl dışarıda gezdim.Bir çok farklı terapi merkezlerinde terapi gördüm. Daha önce de Mehmet hocamızın dediği gibi sadece yüzde 30, yüzde 40’lık bir fayda sağlandı ondan sonra Mehmet Hocayla tanıştık kendisiyle de yaklaşık 1,5 yıldır tedavi görüyorum. Mehmet hocayla tanıştıktan sonra kendisiyle baya yol katlettik şuan imkânımız var mı yok mu? Bilemiyorum ama olsaydı daha iyi olurdu kendisine görüntülü anlatmak için, ayağa kalkıp göstermek isterdik ama şuan pek imkânımız olmadığı için. Mehmet hoca ile tanıştıktan sonra olanları anlatayım. Tek başıma yürümeye başladım, idrarım da düzenli oldu, önceden aile desteği ile bunları yapabiliyordum. şuan Mehmet Hocadan sonra bunları tek başıma özgürce yapabiliyorum. Tabi bizim hastalıklar bir çok değişik şeyler gösterebiliyor, tepki bile veremiyorsunuz fakat Mehmet Hoca ile tanıştıktan sonra baya tepkiler gösterdim, baya gelişmeler oldu ve bunun için Mehmet Hocaya çok teşekkür ediyorum, kendisiyle de gurur duyuyorum bunun için ve dedim gibi İnşallah tekrar en kısa zamanda yürüme dileği ile ve Mehmet hoca ile tekrar görüşme dileği ile ayrıca Tabiî ki bir çok engeller oldu ama ailem ve ailemin desteği ile bu engelleri aştık.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ayşe tutkun
    1 ay önce
    Mehmet sade doktorum diye kend..Mehmet sade doktorum diye kendini tanıtıp insanları dolandıran bı adam inanmayın bizi dolandirip paramızı aldı ne ilaç nede paramızı geri odedi