Sosyal Medyada kim ne dedi

Sosyal medyada Şanlıurfa ile ilgili Şanlıurfa'nn yönetici, işadamı ve önemli şahsiyetlerinin paylaşmları.

Sosyal Medyada kim ne dedi

Sosyal medyada Şanlıurfa ile ilgili Şanlıurfa'nn yönetici, işadamı ve önemli şahsiyetlerinin paylaşmları.

Sosyal Medyada kim ne dedi
15 Ağustos 2019 - 18:17

Tarımdaki gelişmeler ve sorunlar

GAP İdaresi eski Başkanlarından Zevaiddin Özcan; Bayram nedeniyle S.Urfa üreticilerimizle hasret giderdim.Tarımdaki gelişmeleri ve sorunları dinledim.O meşhur ilaç ve ilaçlama ana konu idi.Sürekli olarak ilaçlama makinesi traktöre bağlı olduğunu ve devamlı hastalık ve böcek ilacı kullandıklarını belirttiler.Bağışıklık ve ilaçların etkisizliğinden yakındılar. Sorun büyük.Düşündürücü.

4 Milyonluk yolsuzluk

Şanlıurfaspor eski yöneticilerinden Mehmet Cafer; Urfaspor'da neler olmuş neler bir yönetici 4 milyon yolsuzluk yapmış diye iddia ediliyor şimdi bu parayı ondan ve babasından geri istiyorlar cemaat toplamışlar işin içinden çıkamamışlar bakalım ne olacak.?

Hayvanat Bahçesi için yer tahsis edilmiş

Abdulkadir Dolap; ŞUTSO Meclis Üyesi olarak 2018 yılında Orman Bölge Müdürlüğüne dilekçe ile yaptığım başvuruyla Orman Bölge müdürlüğünün bitişiğinde bulunan 109 hektar alanın halka piknik alanı ve içinde hayvanat bahçesi yapılması için Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine 2018 de devrini sağladım.

Gençlerimizin yarınları çok zor olacak

İ.Nüzhet Saraç; İşe gitmeden maaş,yazılı sınava girmeden puan ,okula devam etmeden diploma almanın,liyakatla değil adam kayırmakla işe alınmanın olduğu toplumda önlem alınmazsa gençlerimizin yarınları çok zor olacak.İşim hallolsun,başkasının hakkından bana ne vicdansızlığı en büyük hastalığımız.

Belediyespor’da hedef yüzde yüz urfalı

Selami Yldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Spor Futbol Takımımız, kadrosuna 17 hemşehrisini alarak idmanlara başladı, Hedefimiz: %100 URFALI ve BAŞARI olacak inşAllah

Kadın destek merkezlerinden 8 bin kişi yararlanıyor

Şanlurfa Büyükşehir Belediye Başkanı , 11 Kadın destek merkezimizde 8 bin vatandaşımız yararlanıyor. Bu merkezlerde Kadınlarımız kendilerini geliştirerek meslek sahibi oluyorlar, genç kardeşlerimiz ise farklı spor branşlarında eğitim görüyorlar. Emek veren tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

90 yaşındaki ninenin hassasiyyeti

İhsan Şenocak, Bir kardeşimiz 90 yaşında ki ninesinin yanına oturup,oğluna birlikte fotoğraflarını çekmesini söyleyince ninesi, "Evladım!Çekme kolumu örteyim" dedi. 90 yaşında "kolumu örtmeden fotoğraf çekme!" diyen bir nine ve açıklığı reyting malzemesi yapılan kız torunları.Nereden,nereye?!

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum