Reklam

Şüpheci bir toplum olmuşuz

Şanlıurfa Gazetesi Muhabiri Esma Albayrak Halit Kızılelma ile röportaj yaptı.

Şüpheci bir toplum olmuşuz

Şanlıurfa Gazetesi Muhabiri Esma Albayrak Halit Kızılelma ile röportaj yaptı.

Şüpheci bir toplum olmuşuz
09 Eylül 2019 - 18:14

Kızılelma , Şimdi garantili bir şekilde saç problemleri olan insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Annem sağlığına kavuştu, eşim sağlığına kavuştu ve ben sağlığıma kavuştum. Onun için ben istiyorum ki insanlar faydalansın. Başka bir art niyet yok.
SİZİ TANIYA BİLİRMİYİZ?
Ben Halit Kızılelma. Kara yolarından emekliyim. Bu firmayla tanışmama sebep olan annemin sağlık problemleriydi. Annemde diz kireçlenmesi ve tansiyon vardı, annemin gittiği doktoru bana bu ürünleri tavsiye etti. Bu ürünleri kullandıktan sonra annem sağlık problemlerini yendi. Bende çevremdeki dostlarıma tavsiye etmeye başladım. 2014 yılında emekli oldum, sadece şu anda bu ürünler üzerine bu firmalarla bu işi yapıyorum.
BU ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ?
Ürün saç için mükemmel sonuçları var. Normalde herkes bilir devlet memurları biraz sağlamcıdır. Ben önce bana bu ürünü tavsiye eden kişi şunu söyledim           ben bu ürünü denerim eğer iyi sonuç alırsam çevremdeki herkese tavsiye ederim. Oğlumun saç problemleri vardı. Ona kullandırdım ve beş kişiye daha kullandırdıktan sonra, bu ürünü bize gönderen arkadaşlara şunu söyledim. Ben bu ürünü çevremdeki insanlara tavsiye ederim siz bunun garantisini verirseniz. Onlarda bu şekilde şartlarımı kabul ettiler. Şimdi garantili bir şekilde saç problemleri olan insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.
BU ÜRÜN NE ZAMAN PİYASAYA ÇIKTI?
Bu ürün yeni daha yeni piyasaya çıktı. Saç dökülmesi olanların saçlarının dökülmesini önlüyor. Saçları hiç olmayanlarında saç problemlerini yene biliyor. Hiç saçı olmayan kişiler bunu biraz uzun vadeli kullanmaları gerekiyor. İyi ve garantili bir şekilde sonuç alır.
KULLANANLAR NASIL BİR SONUÇLA KARŞILAŞTI?
Saçı hiç olmayanlar kullandığı zaman saçları ilk olarak bir bebeğin saçı gibi çıkıyor. Böyle çıktıktan sonra bu saç zamanla güçleniyor. Saç güçlendikten sonrada normal saçına kavuşmuş oluyor. Bu ürün kişinin kendi saçını çıkarıyor.
ÜRÜNÜN YAN ETKİLERİ VAR MI?
 Ürünün hiçbir yan etkisi yok. Çünkü kullananlarda bir yan etki görülmedi. Herkes gönül rahatlığı ile kullanabilir. Biz bu ürünleri garantili veriyoruz. Bize gelen müşterinin fotoğrafını çekiyoruz iki ay kullanıp da bir değişiklik olmamış ise parasını geri iade ediyoruz. Bu konuda hiçbir sıkıntı yok ben ürünüme güveniyorum. Ben bu konuda işimi sağlama alıyorum.
BU ÜRÜNÜ NASIL KULLANMAMIZ GEREKİYOR?
Bu kişiye göre değişiyor. Eğer kişinin yaşı ve saç problemi ilerlemişse biz burada onu analiz ediyoruz analiz ettikten sonra kişinin saç hücreleri ölmüşse kişinin saç hücrelerini yenilemek için besin tamamlayıcıları öneriyoruz. Eğer bunu kullanmak istemiyorsa normal ilacımızı kullana bilir. O vereceğimiz besin tamamlayıcıları eksik olan vitaminleri ve mineralleri vererek saçın daha çabuk gürleşmesine sebep oluyor. Birde bitkisel şampuan kullanmalarını öneriyorum. Sabun kullanmayacak.  Saç telleri yeni çıktığında sarı sarı bunlar sabunla yıkandığı zaman sabun onu alıp götürüyor. Bir bitkisel şampuan tavsiye ediyoruz. Kişi dışarıdan da bitkisel şampuan alabilir. Bunu bizden de alabilirler. İlla bizden almaları şart değil.
BU ÜRÜNÜ KULLANIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?
Herhangi bir yan etkisi olmadığı için kişi bunu sabah akşam kullanabilir. İki günde bir bu şampuanla saçını yıkayacak ki o gözeneklerin içindeki tozların dışarı atılması lazım.
BU ÜRÜNÜ HERKES KULLANABİLİR Mİ?
Herkes kullanabilir. Anne karnındaki bebek de kullanabilir. Yetmiş yaşındaki bir bey efendi ya da hanım efendi de kullanabilir.
BU ÜRÜN HAKKINDA ŞANLIURFALILARA TAVSİYELERİNİZ NEDİR?
Gerçekten biz şuanda millet olarak çok negatif düşünen bir toplum olmuşuz. Kafamızda soru işaretleri çok. İnanın ben buna çok üzülüyorum. Çünkü ürün sonuç veriyor. Ben bunu sosyal medyadan da paylaşmışım. Biz bu ürünü garantili veriyoruz. Ben on beş yıldır bu işin içindeyim. Beni bilen bilir garanti verdikten sonra, bakanlıkların onayı var. Bu öyle sıradan bir ürün değil. Biz insanlara gelin saç probleminiz varsa biz size yardımcı olalım. Belki çok kişi inanmayıp bu işi para için yaptığımızı düşünüyor. Ben bunu kesinlikle para için yapmıyorum. Annem sağlığına kavuştu, eşim sağlığına kavuştu ve ben sağlığıma kavuştum. Onun için ben istiyorum ki insanlar faydalansın. Başka bir art niyet yok. İnsanlarımız bir an önce başvursunlar, gelsinler bunu kullansınlar. Sonuç almasalar da, koşulsuz paralarını geri veriyoruz.
SON OLARAK NELER EKLEMEK İSTERSİNİZ?
Şunu eklemek istiyorum. ALLAH böyle bir nimet vermiş. Türk erkeğinin en önemli özelliklerinden biri de saç ve böyle bir imkan geçmiş elimize ve hala kafamız da soru işareti var. Şüpheci bir toplum olmuşuz. Tabi haklı olarak şüpheci olmuşuz. Ben de buradan Urfa halkına şunu demek istiyorum. Şüphelerinizi bir tarafa bırakın, gelin oturun bir çayımızı kahvemizi için, illa ürünü almanız şart değil. Konuşuruz kafanıza yatarsa cüzi de bir miktar çok yüklü bir parada değil. İnanın saçlarınıza kavuşuyorsunuz. Saç problemleriniz ortadan kalkıyor. Her şeyden önemlisi iyi sonuç alıp bize dua ediyorsunuz.
BİZE ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
Ben teşekkür ederim,
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum