U16 takımına eğitim kitabı desteği

Ceylanpınar Belediyesi, ligde başarılı sonuçlar alan Ceylanpınar Belediyespor U16 Takımı’na eğitim kitabı hediye etti.

U16 takımına eğitim kitabı desteği

Ceylanpınar Belediyesi, ligde başarılı sonuçlar alan Ceylanpınar Belediyespor U16 Takımı’na eğitim kitabı hediye etti.

U16 takımına eğitim kitabı desteği
26 Kasım 2019 - 18:30

Ceylanpınar Belediyesi, ligde başarılı sonuçlar elde eden Ceylanpınar Belediyespor U16 Takımı’ nı ödüllendirdi. Sporda başarı sağladıkları kadar eğitim hayatlarında da başarı sağlamalarını isteyen Ceylanpınar Belediyesi, çoğunluğu lise öğrencilerinden oluşan genç futbolculara üniversite hazırlık kitapları hediye etti.

Ceylanpınar Belediyespor U16 Takımı kitaplar için Belediye Başkanı Abdullah Aksak’a teşekkür ederken, eğitim hayatlarında da futbol hayatlarındaki gibi başarılı olacakları sözünü verdiler.

“SPORDAKİ BAŞARI EĞİTİMDE DE OLACAK”

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, spordaki başarının eğitimde de olması gerektiğine dikkat çekti. Başkan Aksak, “Ligde aldıkları başarılı sonuçlarla bizleri gururlandıran Ceylanpınar Belediyespor U16 takımı oyuncularımızı ödüllendirmek istedik. Kendilerine üniversite hazırlık kitapları hediye ettik. İçinizden, bu vatana ve millete hizmet verecek doktorlar, hakimler, savcılar, öğretmenler çıksın istiyoruz. Bu ülke, bu topraklar sizlerle birlikte daha da kalkınacak ve gelişecektir. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlere inanıyor ve güveniyorum. Ceylanpınar Belediyesi olarak, gençlerimizin hep yanında olacağız.” dedi.

“LİGDE RAKİPLERE SAHAYI DAR EDEN FUTBOLCULARIMIZ, SINAVLARDA DA RAKİPLERİNE FARK ATACAKLARDIR”

Ceylanpınar Belediyespor Kulübü Başkanı ve Kültür Sosyal İşler Müdürü Adnan Yıldız ise yeşil sahalarda rakiplerini yenen genç futbolcuların sınavlarda da rakiplerine fark atacaklarını belirtti. Yıldız, “Genç futbolcularımız ligde aldıkları başarılı skorlarla bizlere spor ve gelecek adına umut veriyorlar. Kendilerini oynadıkları azimli futboldan dolayı tebrik ediyorum. Belediye Başkanımız Abdullah Aksak’ın talimatları ile kendilerine üniversite hazırlık kitapları hediye edildi. Ligde rakiplere sahayı dar eden futbolcularımız, sınavlarda da rakiplerine fark atacaklardır. ” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum