Yıldız'dan Güler'e ziyaret

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şanlıurfa gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler’i ziyaret etti.

Yıldız'dan Güler'e ziyaret

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şanlıurfa gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler’i ziyaret etti.

Yıldız'dan Güler'e ziyaret
20 Kasım 2018 - 18:04

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ziyarette yaptığı açıklamada,  AK Parti il Başkanı Bahattin Yıldız Şanlıurfa’daki sivil toplum örgütlerini, siyasileri, sendikaları ve medyla kuruluşlarını ziyaretu çidçivezuroi Şanlıurfa Gazeteciler Derneğini ve Şanılurfa Gazetesini de ziyaret etti. AK Parti il Başkanı Bahattin Yıldız farklı bir profil çiziyor.Vatandaşların partiye yoğun olarak geldiği bir dönemde  vatandaşların ve sivil toplum örgütlerinin yanına giderek sorunlarını ilk ağızdan aracısız dinliyor. Bu ziyaretler seçim atmosferinde vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Bizde yerel basının sorun ve problemleri konusunda bazı konuları kendisi ile istişare ettik.bilgi alış verişinde bulunduk.kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Dedi.

            AK Parti Şanlıurfa İl başkanı Bahattin yıldız ise yaptığı açıklamada ; bugün Şanlıurfa gazeteciler Derneği ve yerel gazete sahibi Kamil Güler7i ziyarete geldik. Sivil toplum örgütlerini, esnafımızı,halkımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bugünkü ziyaretlerimiz kapsamında ilimizde faaliyet gösteren basın camiasını ziyarete çıktık. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Kamil Bey’de Şanılurfamız için çok önemli bir değer, önemli bir kalem ben ev sahipliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Dedi.

            Ziyarette AK Parti İl başkan Yardımcısı ve Basın Sorumlusu Faruk Bayuk, İl Yönetim kurulu üyesi Cemil Çatak ve diğer yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

            Şanılurfa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Yusuf Güler ve Gazete çalışanları ile de sohbet eden AK Parti il Başkanı Bahattin Yıldız basının önemine değindi ve gazetecilere çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum