Şanlıurfalılar hızlı tren istiyor
  • Reklam

Şanlıurfalılar hızlı tren istiyor

Şanlıurfa’nın Hızlı tren projesinin 2019 Eylül ayında hazırlanacak yani demiryollarının geçeceği güzergahta Jeolojik etikler, alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra 2020 yılında İhaleye hazır olacak.

19 Şubat 2019 - 19:17

Safiye Gürel;  Ben Urfa dışında bir çok yere trenle gidip geldim çok konforlu ayrıca daha ekonomik daha iyi o yüzden Urfa’da da olması gerekiyordu  Urfa’nın refah seviyesi , gelişmişlik seviyesi düşük olduğu için bence Urfa’da olmaması çok doğal ve normal 

                Selahattin Baykuş, Proje kurulur on yıl sonra faaliyete geçer diye düşünüyorum çünkü ülkede işler bu şekilde dönüyor  proje açıklanır on yıl sonra faaliyete geçer.

Adem Şelek,  Ben bunu beş yıl önce falan duymuştum bayadır da söyleniliyor ona bakılırsa geçen trambüs  yaptılar kavşağı dönemedi , tren konusunda bence Urfa bunun altından kalkamaz zaten hem alt yapı olarak hem de kentimizin çarpık kentleşmesinden dolayı. Treni kullanacağı alanı yok yapılması güzel olur mu olur ama baya bir yorucu olur çünkü çarpık kentleşmeden dolayı küçük bir trambüsü bile yapamadılar Buda beş yıldır söyleniyor  inşallah yapılır.

Sinan Kırmızıgül ,  5-6 yıldır bu söylenti var , maalesef biz hiçbir şey görmedik , millet daha senede bir defa evine bir kilo et götüremiyor ,milletimiz evine ekmek götüremiyor gençlerimiz insanımız hep işsiz boş geziyor ondan sonra Suriyelileri de getirdiler başımıza .Gençlerimiz boş evine bir kilo et bir ekmek götüremeyen insanlarımız var .

Ali Sultanoğlu  Hızlı tren projesi Urfa davar,gelecek denildi ama sadece adı var hiçbir şey yok Urfa da kaç senedir var var denildi ama bir türlü uygulamaya geçilmedi trene hasretiz treni görmedik.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ceylanpınar’da ilaçlama çalışmaları sürüyor
Ceylanpınar’da ilaçlama çalışmaları sürüyor
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi
Daum sendromlu sporcuya doğum günü süprizi