Şeyhanlılardan Ak Partiye destek mitingi
  • Reklam

Şeyhanlılardan Ak Partiye destek mitingi

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Şeyhanlı Aşiretine mensup Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Abdullah Samak’ın Eyüpnebi Mahallesinde hazırladığı seçim bürosunun açılışını yaptı.

11 Mart 2019 - 19:10

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Mehmet Ali Cevheri, Zemzem GülenderAçanal, Karaköprü Belediye Başkanı, Başkan Adayı Metin Baydilli, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve merkez ilçe başkanları ile yüzlerce davetlinin katılımıyla mitinge dönüşen seçim bürosu açılışı oldukça görkemli geçti.

Seçime artık sayılı günler kala seçim bürosunu Eyyübiye ilçesine kazandıran Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Abdullah Samak ve aşiretinin önde gelen kanaat önderlerine teşekkür eden Av. Beyazgül, “Şeyhanlı aşiretini böylesi bir beraberlikten ve dik duruştan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat Şanlıurfalıların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevginin ölçülemez boyutta olduğunu belirterek bu sevginin inşallah 31 Mart’ta sandıklara yansıyacağını söyledi.

AK Parti MKYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız, Milletvekili Zemzem GülenderAçanal ve Mehmet Ali Cevheri’nin konuşma yaptıkları seçim bürosu açılışı sonrasında açıklama yapan Şeyhanlı Aşiretine mensup Eyyübiye Belediye Meclis Üye Adayı Abdullah Samak, “ Programımıza teşrif eden milletvekillerimize, büyükşehir belediye başkan adayımıza il başkanımız ve ilçe başkanlarımıza, aşiretimizin mensuplarına eş ve akrabalarımıza teşekkür ediyorum. 31 Mart gecesi İnşallah Eyyübiye’den rekor bir oyla çıkacağız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Şanlıurfa'da dereye düşen çocuk boğuldu
Türkmenler derneğinden öğrencilere iftar
Türkmenler derneğinden öğrencilere iftar