Ahmet Ercan www.sanliurfagazetesi.com'a yaptığı açıklamada; ''Ben tezgâhtarcı bir adamım, kurban bayramı da yaklaşıyor, param olursa keserim olmazsa kesemem ama bağış konusunda özellikle Filistin’in çok ihtiyacı var. İnşallah aza, çoğa bakılmaz Filistin’e yardım ederiz hep beraber, inşallah özellikle bu yıl herkes kurbanını Filistin’e gönderirse seviniriz.'' dedi.
ÖMER FARUK AYHAN GÜNDEM
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 19:11
Ercan, Bu yıl herkes kurbanını Filistin'e gönderirse seviniriz (video)
Ercan,Ben tezgâhtarcı bir adamım, kurban bayramı da yaklaşıyor, param olursa keserim olmazsa kesemem ama bağış konusunda özellikle Filistin’in çok ihtiyacı var.
GÜNDEM
10 Haziran 2024 - 19:11