Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan sosyal medyada yaptığı paylaşımda, Akçakale’min 5 yıllık hasreti sona erdi, Baharı getirdik. Bana bu gururu yaşatan tüm Akçakale’me teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizin emanetini, verilen mazbata ile teslim aldık. En büyük sermayemiz birliğimiz ve çalışma irademiz olacaktır.dedi.
ÖMER FARUK AYHAN SİYASET
Yayınlanma: 04 Nisan 2024 - 16:06
Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan mazbatasını aldı
Ayhan , Akçakale’min 5 yıllık hasreti sona erdi, Baharı getirdik. Bana bu gururu yaşatan tüm Akçakale’me teşekkür ediyorum.
SİYASET
04 Nisan 2024 - 16:06