21. Dönem MHP Şanlıurfa Milletvekili Muzaffer Çakmaklı Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak'ı ziyaret etti.Muzaffer Çakmaklı, 1952 yılında Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi'nden mezun oldu. Bir süre YSE pilot bölge müdürlüğünde sondaj şefi olarak çalıştı. Daha sonra 1975 senesinde Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinde bulundu. 1978'de de Milliyetçi Hareket Partisi'nin il başkanlığını yaptı. 21. Dönemde de Şanlıurfa milletvekili seçilerek Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne girdi. 8 Kasım 2009 tarihinde yapılan MHP 9.Olağan Büyük Kurultayı'nda da MYK üyeliğine getirildi.FETHİYE GÜLER
SİYASET
Yayınlanma: 28 Ekim 2023 - 15:58
Çakmaklı, Vali Şıldak'ı ziyaret etti.
21. Dönem MHP Şanlıurfa Milletvekili Muzaffer Çakmaklı Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak'ı ziyaret etti.
SİYASET
28 Ekim 2023 - 15:58