CHP Şanlıurfa Milletvekili Firhat Karadağ; Milletvekilimiz Mahmut TANAL, il yöneticilerimiz, CHP Haliliye İlçe başkanımız Mehtap Rastgeldi Sakacı ve ilçe yöneticilerimizle Şiracılar ve Kuruyemişçiler esnaf Odası Başkanı Ahmet ARSLAN ve yönetimini ziyaret ettik.dedi.
MENDUH KİRLİ SİYASET
Yayınlanma: 09 Mayıs 2024 - 12:17
CHP'den Şiracılar ve Kuruyemişçiler Esnaf Odasına ziyaret
CHP Şanlıurfa Milletvekili Firhat Karadağ; Milletvekili Mahmut TANAL, CHP Haliliye İlçe başkanı Mehtap Rastgeldi Sakacı Şiracılar ve Kuruyemişçiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet ARSLAN ve yönetimini ziyaret etti.
SİYASET
09 Mayıs 2024 - 12:17