Çınar Kınır www.sanliurfagazetesi.com'a yaptığı açıklamada; Mevcut Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’den de memnunuz ama eğer Kasım Gülpınar gelirse, seviyeyi daha da yükseltecekse onu da görmek isteriz. Zeynel Abidin Beyazgül ılımlı bir başkan, iyi bir insan, şehre güzel hizmetler yaptı. Kasım Gülpınar’ın rahmetlik babasının da Şanlıurfa’ya çok hizmetleri olmuştur, örneğin trafoların Şanlıurfa’ya gelmesinde baya etkili bir isim olmuştu, Allah rahmet eylesin ona da hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. Kasım Gülpınar gelirse bence Şanlıurfa’da hizmet kalitesi daha da yükselecektir, ben öyle düşünüyorum.dedi.
ÖMER FARUK AYHAN GÜNDEM
Yayınlanma: 15 Ocak 2024 - 18:14
Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'den de memnunuz (video)
Kınır,Zeynel Abidin Beyazgül ılımlı bir başkan, iyi bir insan, şehre güzel hizmetler yaptı. Kasım Gülpınar’ın rahmetlik babasının da Şanlıurfa’ya çok hizmetleri olmuştur, örneğin trafoların Şanlıurfa’ya gelmesinde baya etkili bir isim olmuştu,
GÜNDEM
15 Ocak 2024 - 18:14