AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun, Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Ramazan Elma ve Lokantacılar Köfteciler Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Şakak’ı ziyaret ederek zorun ve talepleri dinledi, DelioğluŞanlıurfa'mızı konuştuk. Oda Başkanlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.dedi.
MENDUH KİRLİ SİVİL TOPLUM
Yayınlanma: 30 Nisan 2024 - 19:35
Delioğlu'ndan Altun'a ziyaret
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun'u ziyaret etti.
SİVİL TOPLUM
30 Nisan 2024 - 19:35