Bir dizi ziyaretler için Şanlıurfa’ya gelen Dr. Fatih Erbakan programına parti yönetimi, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve basın mensupları ile bir araya geldiği toplantı ile başladı. Daha sonra kurum ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiren Dr. Fatih Erbakan, Karaköprü Belediyesini de ziyaret ederek Başkan Nihat Çiftçi ile bir araya geldi.Seçim zaferinden dolayı Başkan Çiftçi’yi tebrik eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, ilçenin demografik durumu ve ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Dr. Erbakan’a Genel Başkan Yardımcıları Suat Kılıç, Doğan Bekin, Mehmet Kaderli, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı M. Kasım Gülpınar, YRP Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, genel merkez ve il teşkilatı üyeleri ile belediye meclis üyeleri eşlik etti.Ziyarette günün anısına şeref defterini imzalayıp mesajını yazan Dr. Fatih Erbakan Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, belediye meclis üyeleri ve parti teşkilatı ile hatıra fotoğrafı çekildi.ÖMER FARUK AYHAN
GÜNDEM
Yayınlanma: 17 Mayıs 2024 - 18:43
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan'dan Çiftçi'ye ziyaret (Video)
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’yi makamında ziyaret etti
GÜNDEM
17 Mayıs 2024 - 18:43