Viranşehir Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ; Her daim işçilerimizin yanındayız. Belediyemizde çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimizi kapsayan sözleşmeye göre en düşük Daimi İşçi Maaşını %101 zam ile 30.500 TL’ye, Kadrolu İşçi Maaşını da %146 zam ile 40500 TL’ye yükseltik. Daha güzel bir Viranşehir için var güçleriyle çalışan emekçi kardeşlerimizin yüzlerini güldürecek, yaşam standartlarını arttıracak olan toplu iş sözleşmesinin her iki tarafa ve özellikle işçi ve emekçi kardeşlerimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum.dedi.
FETHİYE GÜLER EKONOMİ
Yayınlanma: 23 Şubat 2024 - 13:06
Ekinci ; Her daim işçilerimizin yanındayız.
Viranşehir Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ; Her daim işçilerimizin yanındayız. Belediyemizde çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimizi kapsayan sözleşmeye göre en düşük Daimi İşçi Maaşını %101 zam ile 30.500 TL’ye, Kadrolu İşçi Maaşını da %146 zam ile 40500 TL’ye yükseltik.
EKONOMİ
23 Şubat 2024 - 13:06