Fahri Fidancı www.sanliurfagazetesi.com'a yaptığı açıklamada ;Bütün esnaflar iş yapıyor, bağkurumu ödeyemiyorum diye bir şey yok, ben inanmıyorum ödeyemiyorum diyenlere, şuan da tüm esnafların iş yerlerine gidin hepsi dolu. Çarşıya bakın 10 kişinin 8’inin elinde poşet var, bu alışverişler nereden yapılıyor, büyük pastayı esnaf yiyor. Herhangi bir esnaf kazanamıyorum diyorsa ben inanmıyorum.dedi.
FETHİYE GÜLER GÜNDEM
Yayınlanma: 03 Şubat 2024 - 20:12
Fidancı, esnaf kazanamıyorum diyorsa ben inanmıyorum (Video)
Fidancı,Bütün esnaflar iş yapıyor, bağkurumu ödeyemiyorum diye bir şey yok, ben inanmıyorum ödeyemiyorum diyenlere, şuan da tüm esnafların iş yerlerine gidin hepsi dolu.
GÜNDEM
03 Şubat 2024 - 20:12