Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı M.Kasım Gülpınar; Toplumda artan alkol ve madde bağımlılığı ile mücadele faaliyetleri yürüten LİMAN Ayık Yaşam Derneği’nin düzenlemiş olduğu programa davetlilerle birlikte katıldık. Şanlıurfa’da da son yıllarda artış gösteren madde bağımlılığı ile mücadelede yerel yönetimler olarak üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmek için biz de Liman Ayık Yaşam Dernegi ve kurumlar arası işbirliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 30 yılı aşkın süredir alkol ve madde bağımlılığı ile mücadele eden dernek yönetimi ve üyelerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.dedi.
ÖMER FARUK AYHAN GÜNDEM
Yayınlanma: 25 Nisan 2024 - 22:37
Gülpınar, LİMAN Ayık Yaşam Derneği'nin düzenlemiş olduğu programa katıldı
Şanlıurfa’da da son yıllarda artış gösteren madde bağımlılığı ile mücadelede yerel yönetimler olarak üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirmek için biz de Liman Ayık Yaşam Derneği ve kurumlar arası işbirliği ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
GÜNDEM
25 Nisan 2024 - 22:37