Halil Çapkan. Ben Fenerbahçeliyim, küçüklüğümden beri Fenerbahçe’ye canla, gönülle iyi günde, kötü günde yanındayım. Fenerbahçe’nin üzüntüsü bizim üzüntümüzdür, sevinci bizim sevincimizdir biz Fenerbahçeliler olarak. son 6 yıl da hiçbir şey alamadığımız için ve Fenerbahçe’nin her maçında artık kalbimiz durmaktan, ağlamaktan, üzülmekten sıkıldık. artık çocukları üzmek istemiyoruz, benim ufak bir oğlum var 5 yaşında o da Fenerbahçelidir, o da Fenerbahçe yenilince benim üzüldüğümü görünce o da üzülüyor.dedi.
MENDUH KİRLİ GÜNDEM
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 19:23
Güncelleme: 11 Haziran 2024 - 08:36
Halil Çapkan,fenerbahçe'ye canla, gönülle iyi günde, kötü günde yanındayım.
Çapkan; Fenerbahçeliyim, küçüklüğümden beri Fenerbahçe’ye canla, gönülle iyi günde, kötü günde yanındayım. Fenerbahçe’nin üzüntüsü bizim üzüntümüzdür, sevinci bizim sevincimizdir
GÜNDEM
10 Haziran 2024 - 19:23
Güncelleme: 11 Haziran 2024 - 08:36