Haliliye Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, oyumuzu kullandık, Seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim. dedi.
ÖMER FARUK AYHAN ASAYİŞ
Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 17:01
Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, oyumunu kullandı.
Haliliye Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, oyumuzu kullandık, Seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim. dedi.
ASAYİŞ
31 Mart 2024 - 17:01