Üçdağ,Şanlıurfaspor’un şehrimize Adana ile 4 – 0 galibiyet gibi nice başarılar getirmesini istiyorum. Şanlıurfaspor bir üst lige yükselse, şehrimize büyük takımların oyuncuları ve taraftarları gelse bu durum bizim gibi esnafa da yansır. Bunlar zaten birbirlerine entegredir,
İbrahim Üçdağ www.sanliurfagazetesi.com'a yaptığı açıklamada; Bir Urfalı olarak takımımızın daha güzel yerlere gelmesini istiyoruz tabi, Şanlıurfaspor’un şehrimize Adana ile 4 – 0 galibiyet gibi nice başarılar getirmesini istiyorum. Şanlıurfaspor bir üst lige yükselse, şehrimize büyük takımların oyuncuları ve taraftarları gelse bu durum bizim gibi esnafa da yansır. Bunlar zaten birbirlerine entegredir, düşünün Şanlıurfa’ya turist akını olsa bundan herkes faydalanır, işsiz kalan da iş bulur, Şanlıurfa’ya çok büyük katkısı olur.dedi.
MUSTAFA ÇADIRCI