Şanlıurfa İl Müftülüğüne sığınan bir kedi, Güvenlik Personeli Mehmet Raşit Aynar'ın takibinde doğum yaptı.Aynar, doğumuyla ilgilendiği kedi ve yavrularını sahiplendi.Müftülük personeli de hem anne hem de yavru kediyle yakından ilgilenmeye başladı. Anne kedi ve yavrusu, Müftülüğe gelen vatandaşların da ilgi odağı oluyor. ÖMER FARUK AYHAN
GÜNDEM
Yayınlanma: 17 Mayıs 2024 - 18:44
Şanlıurfa İl Müftülüğü personeli kedi ile yavrularına sahip çıktı.
Şanlıurfa İl Müftülüğü personeli Mehmet Raşit Aynar, müftülükte doğumunu yaptırdığı kedi ile yavrularını sahiplendi.
GÜNDEM
17 Mayıs 2024 - 18:44