Murat Sarı www.sanliurfagazetesig.com'a yaptığı açıklamada; Haçim İzol başkanımız sağ olsun yeni transferler getirdi biz beğendik ve çıktıkları ilk maçta Adana’yı 4 – 0 mağlup ettik. İnşallah başarılarının devamını dileriz, ama futbolcuların da biraz daha koşmalarını, biraz daha oynamalarını ve idmanlarına dört dörtlük çıkmalarını bekliyoruz. 4 – 0’lık galibiyet belki Adana biraz kötü oynamış olabilir veya başka şeyler olabilir ama biz Şanlıurfaspor’un başarılarının devamlarını dilerim. Bugüne kadar ki kötü gidişin sebebi; futbolculardı, daha futbolcuların oturmaması vardı ama inşallah bu yeni gelen transflerle Şanlıurfaspor’un daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz.dedi.
MUSTAFA ÇADIRCI GÜNDEM
Yayınlanma: 02 Şubat 2024 - 17:51
Sarı,Şanlıurfaspor'un daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz (video)
Sarı; Bugüne kadar ki kötü gidişin sebebi; futbolculardı, daha futbolcuların oturmaması vardı ama inşallah bu yeni gelen transflerle Şanlıurfaspor’un daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz
GÜNDEM
02 Şubat 2024 - 17:51