Şanlıurfa İl Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü ,Şanlıurfa İl Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü ile Bakanlık Yıllık,İl Yıllık ve denetimlerine konu ürünlerin Türk Gıda Kodeksi uygunluğu açısından yapılacak analizleri hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
ÖMER FARUK AYHAN EKONOMİ
Yayınlanma: 18 Mart 2024 - 06:16
Şanlıurfa'da analizleri hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Şanlıurfa İl Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü ,Şanlıurfa İl Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü ile Bakanlık Yıllık ,İl Yıllık ve denetimlerine konu ürünlerin Türk Gıda Kodeksi uygunluğu açısından yapılacak analizleri hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
EKONOMİ
18 Mart 2024 - 06:16