Şanlıurfa'da boşanmalar arttı(Video)

Tatlı; .Şanlıurfa da boşanmaların en önde gittiği bir şehir şuanda ben bu konuda zaten çok üzüldüğüm için böyle bir farklılık olsun bir ev hanımında evlilik tecrübelerini dinlesinler istedim.

Şanlıurfa'da boşanmalar arttı(Video)

Tatlı; .Şanlıurfa da boşanmaların en önde gittiği bir şehir şuanda ben bu konuda zaten çok üzüldüğüm için böyle bir farklılık olsun bir ev hanımında evlilik tecrübelerini dinlesinler istedim.

Şanlıurfa'da boşanmalar arttı(Video)
09 Aralık 2019 - 19:03

Yazar Havva Tatlı  Şanlıurfa Gazetesine yaptığı açıklamada ; ev hanımıyım üç çocuk annesiyim aynı zaman da yayın evimizin sahibinin eşiyim.Benim ilk kitabım yemek kitabı mutfakta çok fazla vakit geçirdiğim için bunu değerlendirmek istedim. Hiçbir ev hanımı demesin ki ben hiçbir şey yapamam hiçbir zaman yolunuz kapalı değildir. Önünüz her zaman açık isteyince her şey oluyor.Farklı Tarzlarda Kitap Yazıyorum ikinci kitabımı da daha yazıyorum evlilik tecrübelerimi yazıyorum bir evlilik danışmanıyla görüştüm onunla birlikte evlilik tecrübelerimi yazıyorum seneye inşallah yetişecek.Şanlıurfa da boşanmaların en önde gittiği bir şehir şuanda ben bu konuda zaten çok üzüldüğüm için böyle bir farklılık olsun bir ev hanımında evlilik tecrübelerini dinlesinler istedim.Bir yılım gitti gerçekten hem zorlandım hem de  ben zaten mutfakta çok vakit geçirdiğim için  eğlenerek yaptım  ve öyle düşündüm ki en azından hem strese girmeyeyim  hem çocuklarımı üzmeyeyim  hem de çocuklarım stres olmasın onları da eğlendirerek kitap yazdık  kitabın içindeki resimlerin hepside ban ait zaten fuara özel baya indirime koyduk.Ben hiç okumayan bir kadının hiçbir şey yapmaz düşüncesinden değilim zaten isteyen her şey yapar ev hanımızın örgüden tutun yemek satışına kadar şuanda Urfa ev yemekleri zaten çok yani her şeyi yapabilirler hiç kimse para kazanamam demesin bir ev hanımı ben hiçbir şey yapamam demesin ben bu düşünceye karşıyım söyleyenlere de karşıyım.Geçen yıl çıktı kitabım çok fazla ilgi topladık kadınların ilgisini çok çekti üç çocukla nasıl kitap yazdınız ben bunu kanıtladım zaten yapabilirsiniz hiçbir şekilde yapamam diye bir şey yoktur. Biraz fedakârlık göstereceksiniz onunda sonucu görünce değdiğini göreceksiniz.Biz zaten anne baba kitapçıyız en çokta babımız kitapsever ve okur biz her geçe açıp okuduğumuz zaman onlarda açıyorlar şimdi anne baba televizyonu atçımı çocuklarda açar bu yüzden anne baba örnek oluyorlar.Herkes içindekini bence kitaba yansıtabilir bunu gizlemenin bir anlamı yok çok çekingen olup gerçekten içinde fırtınalar kopup bir kitapla bunu çıkaran insanlar var. Ben bunu çok gördüm dışarıdan çok sesiz çekingen ama kitapta yazdığı şeyler inandırıcı gibi değil ama gerçekten oluyor hiç kimse içine bunu atmasın isteyen her zaman içindekini bir fırtına koparabilir ve bir kitaba yansıtabilirler. Herkes kitap yazabilir yazamam diğer bir şey yoktur. Biz de bu konuda maşuk yayıncılık adı altında yardımcı oluyoruz. Hem editörlüğünü hem de yardımcılığını yapıyoruz.dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum