Şanlıurfa Eyyübiye İlçesinde bulunan H. Hüseyin Oruç ve İbrahim Toru 4-6 Yaş Kur'an Kursu öğrencileri, "Ramazan Paylaşmaktır" temalı etkinlik kapsamında ihtiyaç sahibi aileler için yardım kolisi hazırladı.Öğrencilerde Ramazan ve yardımlaşma bilinci oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte, minik öğrencilerin hazırladığı yardım kolileri ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildi.Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Eyyübiye Şubesi, miniklerin hazırladıkları yardım kolileri, daha öncesinden belirlenen yardıma muhtaç ailelere ulaştırdı.Eyyübiye İlçe Müftüsü Osman Toprak, yapılan etkinliğin büyük anlam taşıdığını belirterek, iyilik hareketinde emeği geçenlere teşekkür etti. ÖMER FARUK AYHAN
GÜNDEM
Yayınlanma: 23 Mart 2024 - 17:36
Şanlıurfa'da minikler ihtiyaç sahiplerine "ramazan kolisi" hazırladı
Şanlıurfa Eyyübiye İlçesinde bulunan H. Hüseyin Oruç ve İbrahim Toru 4-6 Yaş Kur'an Kursu öğrencileri, "Ramazan Paylaşmaktır" temalı etkinlik kapsamında ihtiyaç sahibi aileler için yardım kolisi hazırladı.
GÜNDEM
23 Mart 2024 - 17:36
Yetimlere yoksullara kimsesizlere yardım yapan hayırseverlere sivil toplum kuruluşlarına tesekkurler