Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu; 2023-2024 Eğitim-Öğretim Güz Döneminde Yüksek Onur ve Onur Belgesi almaya hak kazanan öğrencilere öğretim elemanlarının katılımıyla ödül takdim töreni gerçekleştirildi. İlk üçe giren öğrencilere madalya takdim edildi.
FETHİYE GÜLER EĞİTİM
Yayınlanma: 18 Mayıs 2024 - 19:15
Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunda öğrenci ve öğretmenlere ödül
Şanlıurfa Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu; 2023-2024 Eğitim-Öğretim Güz Döneminde Yüksek Onur ve Onur Belgesi almaya hak kazanan öğrencilere öğretim elemanlarının katılımıyla ödül takdim töreni gerçekleştirildi. İlk üçe giren öğrencilere madalya takdim edildi.
EĞİTİM
18 Mayıs 2024 - 19:15