Ş.Urfa Barosu Önceki Başkanı ve DEVA partisi eski il Başkanı Ahmet Tüysüz, Bin bir umutla siyasete başladığım Deva Partisindeki görevlerimden ve resmi üyelikten büyük bir üzüntü ve hayal kırıklığı ile istifa ettiğimi kamuoyuna duyurmak istiyorum.dedi.
MENDUH KİRLİ SİYASET
Yayınlanma: 01 Ocak 2024 - 17:55
Tüysüz DEVA Partisinden ve üyeliğinden istifa etti
Ahmet Tüysüz Deva Partisindeki görevlerimden ve resmi üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.
SİYASET
01 Ocak 2024 - 17:55