Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya AKParti aday belirlenmesi ile aday gösterilmemesi sonrası yaptığı açıklamada; kıymetli Akçakaleli hemşehrilerim! Gün, sandığa ve kaderinize sahip çıkma günüdür. 9 Şubat Cuma günü (yarın) Saat 14.00'de Kadın, genç, yaşlı, demeden tüm halkımızı Mesire Alanındaki Düğün Salonuna bekliyorum.Burada alınan karara göre hareket edeceğini belirtti.
MENDUH KİRLİ SİYASET
Yayınlanma: 08 Şubat 2024 - 18:08
Yalçınkaya 9 Şubat Cuma günü halkın kararına göre hareket edecek
Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya 9 Şubat Cuma günü Saat 14.00'de Kadın, genç, yaşlı, demeden Akçakale'lileri Mesire Alanındaki Düğün Salonuna çağırdı.
SİYASET
08 Şubat 2024 - 18:08