Yüksek Seçim kurulu'nun Hilvan ilçesinde seçimin yenilenmesine karar vermesinin kesinleşmesi sonrasında; AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı Hilvan ilçesinde mahalle mahalle, köy köy dolaşarak AK Parti destek istiyor.31 Mart 2024 tarihinde yapılan Belediye Başkanlığını seçimini DEM Parti adayı kazanmış ancak yapılan usulsuzlukler nedeni ile yapılan itiraz üzerine seçimin YSK tarafından yenilenmesine karar verilmişti.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı : Hilvan ilçesi Gölcük Mahallesi ziyaretlerimiz kapsamında Hikmet Çevik’in evinin bahçesinde mahalle sakinleriyle bir araya geldik. Hilvan Belediye Başkan Adayımız Aslan Ali Bayık ile ile mahallenin sorunlarıyla ilgili talepleri dinledik ve çözüm önerini not aldık. Kıymetli hemşehrilerime ilgileri için teşekkür ederim.dedi.FETHİYE GÜLER
![](https://www.sanliurfagazetesi.com/images/files/2024/05/6642366e7bce5.jpg)