Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ise Yeniden Refah Partisi ilkeleri doğrultusunda yeni bir yapılanma içerisine girdiklerini, belediyecilik anlamında tüm dezavantajlı grupları da düşünerek kıt olan kaynakların en verimli şekilde kullanılacağını ifade etti. Çiftçi; Belediyecilik alanında dezavantajlılara, fakiri fukarayı, öksüzü yetimi, köylüyü, şehirliyi, esnafı herkese adil, şeffaf onları mutlu tutabilecek, yaşadığı şehirle gurur duyabilecek belediyecilik anlayışına geçtiğimizi kıt olan kaynaklarımızı bu zor şartlar da en verimli şekilde kullanmak yeni bir programa geçtiğimizi bu vesiyleyle arz etmek istiyorum.dedi.ÖMER FARUK AYHAN
GÜNDEM
Yayınlanma: 16 Mayıs 2024 - 16:50
Güncelleme: 16 Mayıs 2024 - 16:53
Karaköprü ilçe Belediye Başkanı Nihat Çiftçi," Kaynaklarımızı Verimli Kullanacağız"
Çiftçi; ; Yeniden Refah Partisi ilkeleri doğrultusunda yeni bir yapılanma içerisine girdiklerini, belediyecilik anlamında tüm dezavantajlı grupları da düşünerek kıt olan kaynakların en verimli şekilde kullanılacağız.
GÜNDEM
16 Mayıs 2024 - 16:50
Güncelleme: 16 Mayıs 2024 - 16:53