Şanlıurfaspor tarihinin en kötü günlerini yaşıyor.Biriken borç,yönetim zafiyeti,kadro yetersizliği derken kulüp tepetaklak oldu.Emin Yetim in istifasının ardından Başkan olan Mehmet YILMAZ entrikalarla dolu kısa bir başkanlık dönemi geçirdi.bizler aslında neler olduğunu anlamadık,destek alarak geldiğini sandık ama her ne hikmetse kendiside ne olduğunu anlamadan geldi ve gitti.Şanlıurfaspora ikinci başkan Reşit karakaş başkan oldu.resmi açıklama yapılmazken söylentilere göre 15 gün içinde kongreye gidilecek ama yine söylentilere göre Reşit Karakaş geçici olarak başkan çünkü kongrede tekrardan Emin Yetimin başkan olacağı söylentisi yayılıyor, bekleyip görecegiz.
Bugün Bakspor karşılaşmasına hiçbir yönetici gitmedi.yöneticilerin bir çoğu karaköprüspor,şile yıldız spor karşılaşmasındaydı.yani akıllara bu soruda gelmiyor desek yalan olur,şanlıurfaspor transfer yasagı puan silme ve borç batağından dolayı kapatılıp karaköprü spor üzerinden devam mı edilecek sorusu Belediye başkanları ve Şanlıurfaspor yöneticilerine sormak lazım?
Şanlıurfaspor deplasmanda karşılaştığı Bakspor’a 2-0 mağlup olarak lige kötü başladı.
Mevcut oyuncu lisanslarını son anda yetiştiren ve Transfer yasağı olan hafta içi başkan değişikliği yaşayan Şanlıurfaspor genç bir kadroyla Bakspor karşısına çıktı. Karşılaşmayı 2-0 kaybederek bu sene çok zor bir sezon yaşayacağını bize gösterdi.
15 gün sonra kongreye gidecek Şanlıurfasporun akıbeti ne olacak merak etmeye başladık
Bakspor’un gollerini Dakika 13’de Yavuz Dakika 61’de Poyraz attı. Haftaya Şanlıurfaspor kendi sahasında Tarsus İdman Yurdu ile karşılaşacak